چطور موهای خود را سشوار بکشیم ؟!

   

   

  زیبایی و آراستگی یکی از مهم ترین و اساسی ترین مسئله ها در آداب معاشرت در دنیا است چرا که ظاهر آراسته و شیک همیشه برای همه مهم و قابل تامل بوده است .
  سشوارکشیدن موها و آراستگی موها هم از این قائده مستثنی نیست و خیلی خیلی مهم است ، اما سشوار کشیدن مو هم آداب خاص خود را دارد زیرا استفاده مدام از سشوار میتواند به موها آسیب خیلی جدی وارد کند و باعث سوخت و از بین رفتن پیاز مو شود.

  قبل از سشوار کشیدن از چی استفاده کنیم ؟!


  این مطلب را همیشه به یاد داشته باشید که قبل از سشوار کشیدن از اسپری های دوفاز و یا محلول های ضد حرارت استفاده کنید تا آسیب خیلی کمتری به موهای شما وارد شود ، این مسئله کمک می کند تا موهای شما در برابر حرارت مصون بماند و آسیب نبیند ،بر خلاف تمام تفکرات حتی باد سرد سشوار هم به علت ایجاد الکتریسته ساکن باعث خشکی موها می شود .

  چند روز در هفته سشوار کنیم ؟!

  همیشه سعی بر این داشته باشید برای قرار های روزانه و کار خود قبل از استفاده از سشوار موهای خود را نم دار کنید و سپس فرایند سشوار کشی را انجام دهید ، برای خشک کردن موهای خود از برس های چوبی و ضد الکتریسته استفاده کنید تا دچار خشکی مو نشوید؛ به یاد داشته باشید که هر روز موهای خود را سشوار نکشید سعی کنید هر از چند گاهی موهای خود را از حرارت مستقیم دور نگهدارید تا بعث آسی و خشکی موهای خود نشوید.

  بازگشت به بالا